Hakkımızda

Who-We-Are

Neden Biz?

Doğru ve hızlı tespitler ile sürücülerin gerçek durumlarını öğrenebilecekleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmayız.

Mission

Misyonumuz

Ordu Psikoteknik Merkezi olarak ticari amaçlı yük ve yolcu taşımacılığı yapan kurum ve sürücülere kaliteli hizmet vermek.

Our Vision

Vizyonumuz

Ordu Psikoteknik Merkezi olarak yüksek teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Ordu Psikoteknik Merkezi Psikoteknik Belgesi Hizmeti

Blue-Separator-Line-Image

Ordu'nun En Kaliteli Hizmet Veren Psikoteknik Merkezi

2018 yılında Ordu, Altınordu’da kurulan psikoteknik değerlendirme merkezimiz, Sağlık bakanlığı denetiminde ve tam donanımlı yetkili bir merkezdir. Psikolog ve bilgisayar destekli simülatörler eşliğinde sürücülere psikoteknik belgesi düzenlenmektedir. Tüm Ordu ve çevre illerdeki sürücülere eğitim ve psikoteknik belgesi vermektedir.

Ticari araç kullanan sürücülerin alması gereken src belgesi ile birlikte psikoteknik belgesi, 2918 sayılı karayolları taşıma yönetmeliğine göre, eşya taşıma ve yolcu taşıma araçlarını kullanan sürücülerinin yeterlilik sınavından geçmesini zorunlu kılmıştır. Sürücülerin psikoteknik belgelerini iş hayatlarına devam edebilmek için sahip olmaları gerektiğinin bilincinde olarak onlara randevu sistemi ile 1 saatlik teste girme ve hızlı bir şekilde işlemlerini bitirebilme imkanı yaratıyoruz.

Ordu Psikoteknik Merkezi çevre illerde ve ilçelerde bir çok kurumsal firma ve sürücülerine Psikoteknik Belgesinin alınması ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Psikoteknik raporunuzu 1 gün içinde Ordu Psikoteknik Merkezimizden güvenle alabilirsiniz.

top line
100
Çözüm Ortağı
top line
750
Psikoteknik Belgesi
top line
2
Senelik Faaliyet

BİZDEN BAHSEDENLER

Gurur Tablomuz

Blue-Separator-Line-Image

Psikoteknik Belgesine İhtiyacınız Var Mı?

Psikoteknik belgesini temin etmek için kurumumuza başvurabilir randevu sistemimiz ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Referanslar

Blue-Separator-Line-Image
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients
Clients logo
Hemen Ara